fbpx

„Microsoft 365“ yra prenumerata, kurią sudaro aukščiausios kokybės programos, pvz., „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „OneNote“, „Outlook“, „Publisher“ ir „Access“ (Publisher ir Access pasiekiami tik asmeniniame kompiuteryje).
Programas galima įdiegti keliuose įrenginiuose, įskaitant asmeninius kompiuterius, „Mac“, „iPad“, „iPhone“, „Android“ planšetinius kompiuterius ir „Android“ telefonus. „Microsoft 365“ taip pat pateikiama su tokiomis paslaugomis kaip 1 TB „OneDrive“ saugykla, 60 „Skype“ minučių per mėnesį ir „Microsoft“ pokalbių bei telefono palaikymas. Užsiprenumeravę gausite naujausias programų versijas ir automatiškai gausite naujinius, kai jie įvyksta.

„Office 2021“ yra vienkartinis pirkinys-licencija, pateikiama kartu su klasikinėmis programomis, pvz., „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“, skirtomis asmeniniams kompiuteriams ar „Mac“, ir neapima jokių paslaugų, teikiamų su „Microsoft 365“ prenumerata. Vienkartinė licencija neturi atnaujinimo parinkties, o tai reiškia, kad jei planuojate atnaujinti į kitą pagrindinį Office leidimą, turėsite jį nusipirkti iš naujo už visą kainą.

Galimi 3 sprendimai kaip įmonei įsigyti Office licencijas:

  1. M365 Apps for Business licencija – licencijuojama per vartotoją, tai yra mėnesinė prenumerata, su ja gaunate 1TB online diską, komandinio darbo galimybes, komunikacija su “MS Teams”, Internetinės ir mobiliesiems įrenginiams skirtos “Office” programų paketo versijos, „Office“ programų, skirtų kompiuteriui ir „Mac“, staliniams kompiuteriams skirtas versijas ir visada naujausias programų versijas.
  2. Microsoft 365 Business Basic / Standard / Premium licencija – tai el. pašto, Office programų paketo (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Teams, OneDrive, Skype ir pan.) ir saugumo bendra infrastruktūra, kuri skirta administracijos centralizuotam valdymui, darbuotojų darbo efektyvumui, dokumentų struktūrai ir saugumui nuo įsilaužimų ar duomenų praradimų. Licencijuojama per vartotoją, tai yra mėnesinė prenumerata.
  3. Office 2021 nuolatinė licencija – įsigyjama vieną kartą, atnaujinti negalima, skirta vienam kompiuteriui.